• 17. 03. 2012
  BASINDA INDEKS A.Ş.
  Basında Indeks A.Ş. hakkında çıkan haberlerin bazıları...
 • 05. 02. 2012
  DUBAI MIDDLE EAST ELECTRICITY FUARI-2012
  Firmamız Indeks A.Ş. 7-10 Şubat 2012 tarihleri arasında Orta doğunun en büyük elektrik fuarı olan Dubai Middle East Electricity fuarına katıldı.Fuar süresi boyunca bir çok ülkeden farklı ziyaretçilerin ziyaret ettiği standımız büyük beğeni gördü.
 • 17. 11. 2011
  INDEKS ve SANY Türkiye’de Ortak Üretim Anlaşması İmzaladı
  INDEKS A.Ş. , dünyanın en büyük Liman Vinç ve Makinaları Üreticisi olan SANY PORT MACHINARY ile Türkiye’de ortak üretim anlaşması imzaladı.
 • 18. 10. 2011
  INDEKS A.Ş. MERHUM YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. TURAN BAYOĞLU ADINA YAPTIRILACAK OKULUN ÖN PROTOKOLÜ İMZALANDI.
  İzmir Çiğli ilçesine bağlı bulunan Sasalı beldesinde Indeks A.Ş. Merhum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Turan Bayoğlu adına yaptırılacak İlköğretim Okulunun ön protokolü İZMİR Valisi  Sn. Mustafa Cahit KIRAÇ’ın makamında imzalandı.
 • 02. 10. 2011
  INDEKS A.Ş. & A-SAFE DİSTRÜBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI.
  Bariyer ve koruma sistemlerinde yenilikçi ve lider firmalardan A-Safe ürünleri Indeks A.Ş. güvencesiyle Türkiye'de.
 • 01. 08. 2011
  İZMİR LİMANINDA KULLANILMAK ÜZERE ÜRETİLEN 8 ADET INDEKS MARKA LİMAN ÇEKİCİLERİ TCDD’YE TÖRENLE TESLİM EDİLDİ.
  İzmir limanında kullanılmak üzere üretilen 8 adet 5. teker sistemli Indeks marka liman çekisi, İzmir Limanında düzenlenen törenle  Sn. Ulaştırma Bakanı  Binali Yıldırım, İzmir Valisi Sn. Mustafa Cahit Kıraç , İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ,Den...
 • 26. 05. 2011
  7 ADET ÇELİK TEKNE TÖRENLE TESLİM EDİLDİ
  Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki baraj göllerinde yolcu taşımacılığında kullanılacak 7 Adet  çelik tekne Eski Ulaştırma Bakanı Sayın Binali Yıldırım, İzmir Valisi Sayın Mustafa Cahit Kıraç , Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan Naiboğlu, Gemi İnşa ve Tersanaler Genel Müdür&uum...
2 / 2
«<12>»