Jeneratör Seçimi
Jeneratör Seçimi
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • RESİMLER

JENERATÖR SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1. Jeneratör almadan önce mutlaka uzman bir ekipten güç keşfi isteyin. Ortam koşulları dikkate alınmayan ya da yanlızca elektrikli cihazların etiket değerleri üzerinden yapılan güç tespitleri çoğu zaman yanıltıcı olmaktadır.

2. Üretim sonrası yük testleri yapılmamış jeneratörleri almaktan kaçının. Indeks A.Ş., fabrikasında bulunan en son teknolojiye sahip JENERATÖR TEST LABORATUVARINDA, 2500 KVA ya kadar olan tüm jeneratörlerin mekanik ve elektriksel testlerini yapmaktadır.

3. Jeneratör seçiminizi, ileride doğabilecek enerji ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yapın.

4. Jeneratör alacağınız firmanın aynı zamanda elektrik projeleri ile ilgili deneyimli olmasına özen gösterin.

5. Satış sonrası hizmetleri yetersiz olan firmalar ile çalışmaktan kaçının.

6. Jeneratörünüzü Ses İzolasyon Kabini ile alacaksanız, bu kabinlerin çevresel koşullara tam uyumlu, hava sirkülasyon hesapları yapılmış, kolay taşımaya uygun ve modüler şekilde üretilmiş olduğundan emin olun.

7. Jeneratörünüzü bir römork ile alacak iseniz, römorkların kara yollarına uyumlu ve yüksek teknoloji ile imal edildiklerinden emin olun.

8. Dünya standartlarında kalite belgeleri ile imal edilmiş jeneratörleri tercih edin.

9. Jeneratörünüzü, motor ve alternatör markaları ile garanti şartları belirtilmiş bir satış sözleşmesi ile satın alın.

10. Jeneratör alırken, uzman ekipler tarafından periyodik bakım hizmetleri veren firmaları tercih edin. Indeks A.Ş. Türkiye ve dünya genelinde satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.

Tab 2